Kurumsal

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

CEYLAN ROBOT, Mustafa Ceylan Endüstri A.Ş. firmasının bir markası olup, Konya Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 'si kapalı alanda farklı marka ve modellerde ikinci el robot ve yedek parça satışı yapmaktadır. Genel olarak KUKA, ABB, FANUC, YASKAWA MOTOMAN marka ikinci el robot satışı gerçekleştiren firmamızın depo ve satış alanı Konya'da olup, Konya hava alanına 10 dakika mesafe uzaklıktadır. Yüksek miktarda kullanılmış robot envanterine sahip olan firmamızın stoku Türkiye'nin en büyüğü olup, bu bağlamda satışlarımız sadece Türkiye'ye değil küresel olarak dünyanın birçok bölgesine gerçekleşmektedir.

Neden Biz?

Türkiye'nin en büyük ikinci el robot stokuna sahibiz. Stoklarımızda güncel olarak 2010 - 2016 arası modellerde robot bulunmaktadır.

Her sektöre uygun tipte ikinci el endüstriyel robotumuz mevcuttur. Robotlar 5 kg’ dan 600 kg’ a kadar taşıma kapasitelidir.

Sektörel çözümler müşteri gereksinimlerine bağlı olarak; taşıma, kaynak, paletleme, boyama vb. değişebilir. Gereksinimlerinizin belirlenmesi ve analiz edilmesinde destek sağlayabiliriz.

Talebiniz halinde kurulum ve teknik servis desteği verebiliriz.

Aynı zamanda yedek parça temin ederek ve destek sağlayarak da yardımcı olabiliriz.

Stok miktarımız ve ürün çeşitliliğimiz sayesinde uygun fiyattan robot teklifi sunabiliriz.

CEYLAN ROBOT olarak, robot teknolojilerinde uzmanlaşmış deneyimli personelimiz sayesinde ikinci el robot ürünlerimizde kaliteyi garanti etmekteyiz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Müşteriye gösterdiğimiz özen ilk iletişim kurduğumuz andan itibaren başlar. Her türlü ikinci el kaynak robotu, ikinci el taşıma robotu gibi endüstriyel robot ve yedek parça ihtiyaçlarınız için bizler ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Robotlar hakkında bilgi almak için bizimle telefon ve e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. En Kısa zamanla sizinle iletişime geçeceğiz.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp